Promedica24_Mobilna_rekrutacja2

Zostań opiekunem seniorów. Rekrutacja – 31 maja na placu Wileńskim

W Polsce stopa bezrobocia wynosi 13,5%. Bezrobocie w województwie lubuskim sięga aż 15,6% . Dla tych, którzy poszukują pracy interesującym kierunkiem może być opieka seniorów. W tym zawodzie, ze względu na duże zapotrzebowanie, zwłaszcza na rynku niemieckim, wciąż poszukiwani są pracownicy. Promedica24, lider usług opieki nad osobami starszymi w Polsce i za granicą prowadzi obecnie mobilną rekrutację. W przyszłym tygodniu odwiedzi 2 miasta z województwa lubuskiego.

Bezrobocie to wciąż poważny problem w Polsce. Według najnowszych danych GUS w urzędach pracy na koniec marca zarejestrowanych jest około 2,2 mln osób poszukujących zatrudnienia .

Praca przyjeżdża do Ciebie
Dzięki Promedica24, można teraz zdecydowanie poprawić sytuację domowego budżetu. Firma po raz drugi przeprowadza akcję mobilnej rekrutacji w całej Polsce. W przyszłym tygodniu specjalny bus odwiedzi Słubice i Drezdenko. Podczas akcji Promedica24 będzie szukała współpracowników na rynek niemiecki, a także informowała o obowiązkach i korzyściach z pracy w charakterze opiekuna seniorów.

Jakie są wymagania?
Podstawowymi kryteriami są znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece. Dla osób, które potrzebują dodatkowego wsparcia firma organizuje kursy językowe i szkolenia przygotowujące nowo zatrudnionych do pracy za granicą. Aby wziąć udział w rekrutacji, szukajcie autobusu Promedica24 w swoim mieście. Trzeba pamiętać, aby wziąć ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem.

To już druga edycja mobilnej rekrutacji organizowanej przez Promedica24. W naszym regionie odwiedzimy kilkanaście miast. Poszukujemy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Wystarczy nas odwiedzić
i przejść test przeprowadzony przez naszego rekrutera. W ten sposób wiele osób może znaleźć dobrą
i wysokopłatną pracę – mówi Ramona Snarska, Dyrektor Regionu Poznań i Szczecin firmy Promedica24.

Promedica24 od początku procesu rekrutacji pomaga i doradza swoim nowym pracownikom. Opiekunowie mogą wziąć udział w licznych kursach i szkoleniach, które pozwolą jak najlepiej przygotować się do podjęcia opieki nad seniorem – podkreśla Marta Jaroszewska, Specjalista ds. Rekrutacji firmy Promedica24. Zatrudnionym w naszej firmie zapewniamy wszechstronne wsparcie nie tylko na etapie szkolenia. Mamy także infolinię dla naszych współpracowników. Każdy ma także przydzielonego Opiekuna Kontraktu, który prowadzi opiekunów od momentu zatrudnienia. Dzięki temu wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć. Jest to szczególnie ważne dla osób pracujących za granicą – dodaje Jaroszewska.

Promedica24 świadczy usługi opieki nad seniorami już od 10 lat. Firma jest członkiem Sekcji Agencji Zatrudnienia, Sekcji Agencji Opieki (SAO), a także członkiem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Ponadto posiada certyfikat jakości ISO 9001:2008. Firma została właśnie nagrodzona tytułem „Firmy Godnej Polecenia”. To wszystko świadczy o pewności firmy jako pracodawcy
i bezpieczeństwie dla przyszłych pracowników.

Trasa mobilnej rekrutacji
30-31 maja 2014 r.:
(trasa może ulec zmianie, aktualna trasa na stronie www.opiekunki.promedica24.pl)

30 maja 2014 r. (piątek)
Słubice, Plac Bohaterów
godz. 9-15

31 maja 2014 r. (sobota)
Drezdenko, Plac Wiliński
godz. 9-15

Promedica24 założona została w 2004 roku w Warszawie. Firma jest liderem na rynku europejskim
w świadczeniu usług opieki domowej dla osób starszych. Promedica24 posiada 28 oddziałów w miastach na terenie Polski.
Promedica24 jest członkiem Sekcji Agencji Zatrudnienia, Sekcji Agencji Opieki (SAO), a także członkiem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz Stowarzyszenia na rzecz Opieki Domowej w Wielkiej Brytanii (UKHCA), posiada ponadto certyfikat jakości ISO 9001:2008.

Więcej informacji na temat firmy można znaleźć pod adresem internetowym: www.promedica24.pl
Dodatkowe informacje:
Agencja 24/7Communication:
Daniel Kucharski, [email protected], tel. 22 279-11-20, 0-508-398-588

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ