as2 042_1

Turniej par deblowych w tenisie ziemnym o Puchar Burmistrza Drezdenka

      W niedzielę 25 maja 2014 roku na kameralnych kortach ziemnych w Górzyskach odbył się Turniej par deblowych o Puchar Burmistrza Drezdenka. Otwarcia turnieju dokonał główny organizator Krzysztof Golata. Powitał przybyłych uczestników z Międzychodu, Skwierzyny, Strzelec Kraj i Drezdenka. Sekretarz zawodów, Sebastian Dukaczewski, wyjaśnij krótko system rozgrywek, po czym przystąpiono do losowania grup. Rozgrywki toczyły się w grupach systemem każdy z każdym, gdzie dwie najlepsze pary przechodziły do półfinałów, a pozostałe zespoły rozgrywały pojedynki o miejsca od 5 do 7. Pojedynki trwały od wczesnych godzin porannych do późnych popołudniowych i dostarczyły wielu emocji samym zawodnikom, jak również kibicom.          Do dyspozycji wszystkich był grill, sałatki i zupa regeneracyjna oraz napoje. Każdy z uczestników otrzymał okolicznościowe koszulki. Wręczenia pucharów dokonał Burmistrz Drezdenka Maciej Pietruszak.
Organizatorzy dziękują Burmistrzowi Drezdenka za ufundowanie pucharów oraz sponsorom: Auto-Części Magdalena Bartoszak, Hurtownia Budowlana „Strop” Wróblewski, Auto- Części „TROJA”

Wyniki końcowe

miejsce 1: Mariusz Wiśniewski, Michał Wiśniewski (Skwierzyna)
miejsce 2: Leszek Gzyl (Strzelce Kraj.), Leszek Ziółek (Międzychód)
miejsce 3: Krzystof Golata, Włodzimierz Perzanowski (Drezdenko)
miejsce 4: Radosław Makowski, Marek Młynaryk (Drezdenko)
miejsce 5: Sebastian Dukaczewski, Mariusz Drzymała (Drezdenko)
miejsce 6: Olaf Kucz, Kamil Żak (Skwierzyna)
miejsce 7: Wojciech Spychalski, Tomasz Pniewski (Drezdenko)

Wspaniała zabawa na turnieju jest początkiem funkcjonowania powstającego Drezdeneckiego Stowarzyszenia Miłośników Tenisa, które zaprasza wszystkich chętnych do członkostwa i aktywnego wypoczynku. Szczegóły i kontakt na naszym profilu na Facebooku.

Sebastian Dukaczewski

as2 002_1 as2 006_1 as2 023_1 as2 030_1 as2 031_1 as2 034_1 as2 036_1 as2 038_1 as2 039_1 as2 041_1

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ