obrazy htc 069_1

Mateusz Bartkowiak na podium zaległej rundy IMP w Częstochowie

obrazy htc 070_1  Z bardzo dobrej strony pokazał się podczas zaległej rundy Indywidualnych Mistrzostw Polski w klasie 80-125 ccm, rozegranej w sobotnie (28 czerwca) popołudnie w Częstochowie, zawodnik JUST FUN GUKS Speedway Wawrów, Mateusz Bartkowiak, który zajął trzecie miejsce, z dorobkiem 13 punktów.
Zwycięzcą z kompletem punktów został zawodnik gospodarzy – Michał Gruchalski, który jednocześnie został nowym liderem klasyfikacji przejściowej IMP. Drugi na podium był kolega Matiego z klubu, Hubert Czerniawski, który zgromadził 14 punktów. W punktacji przejściowej Mateusz zajmuje bardzo dobre trzecie miejsce i jest najmłodszym, bo zaledwie 11 letnim zawodnikiem spośród czołówki miniżużlowej w Polsce. Do końca IMP pozostały jeszcze dwie rundy w Toruniu i Wawrowie. Trzymamy kciuki za Mateusza.