101_2897

Dołącz do drużyny Piotra Reissa w Drezdenku

Akademia Piłkarska Reissa to jedna z największych szkółek sportowych w Europie Środkowo – Wschodniej dla dzieci 4-letnich i starszych. W klubie trenuje ponad 3500 zawodników. Teraz i Twoje dziecko może dołączyć do drużyny legendy Lecha Poznań – trwają nabory w Drezdenku.
O tym, gdzie przyszłe gwiazdy futbolu podnoszą swoje umiejętności, opowiada Piotr Reiss.
Dla kogo jest Akademia Piłkarska Reissa?
Akademia zaprasza na treningi dzieci już od 4. roku życia. W tym wieku, zajęcia polegają przede wszystkim na zabawach z piłką i ogólnych ćwiczeniach ruchowych, które oswajają dziecko ze sprzętem sportowym oraz pracą w zespole. W starszych grupach pracujemy m.in. nad motoryką dzieci oraz uczymy ich elementów techniki, taktyki oraz bycia kreatywnym piłkarzem. Co ważne, w naszej Akademii nie kończymy szkolenia na 12 roku życia. Zawodnicy mają możliwość kontynuowania swojej kariery w barwach naszego klubu.
Czym wyróżnia się Akademia na tle innych szkółek?
Najważniejsze jest to, że treningi odbywają się blisko domu, dziecko nie musi dojeżdżać. Swoim podopiecznym zapewniamy wiele dodatkowych atrakcji. Klub organizuje cotygodniowe rozgrywki w ramach Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich, wspólne wyjścia na mecze Lecha Poznań, profesjonalne turnieje oraz wizyty w zagranicznych klubach. Najbardziej utalentowani zawodnicy powoływani są natomiast na dodatkowe konsultacje i grają w Reprezentacji Akademii, która ma na swoim koncie wiele sukcesów. Z innych argumentów warto wymienić bogaty sprzęt, spójną metodologię szkolenia, panel administracyjny dla rodziców oraz międzynarodową współpracę m.in. z Herthą Berlin. Każdy zawodnik jest ubezpieczony i ma zapewnioną opiekę medyczną.
Jak zapisać dziecko?
W Akademii nie prowadzimy selekcji. We wrześniu każde dziecko (zarówno chłopcy jak i dziewczynki) może przyjść na 2 darmowe, „zapoznawcze” treningi. Zapisy odbywają się poprzez stronę:  www.akademiareissa.pl. Serdecznie zapraszam.
Nowi zawodnicy po zapisaniu się otrzymują koszulkę Akademii! Więcej informacji: tel. 604076630.

Zapraszamy do obejrzenia spotu reklamowego Akademii:
https://www.youtube.com/watch?v=bo4oHxKf4Ig&index=1&list=UU600PNveSk27QEeAjixexQw

101_2900 101_2898 101_2893 101_2891

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ