11028073_901055216605579_1537967412_o

Sukces naszych zawodników na Międzynarodowych Mistrzostwach Niemiec w Kickboxingu

21 lutego br. w mieście Eberswalde, jak co roku, odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Niemiec w Kickboxingu. Przybyło blisko 400 zawodników, m.in. z Czech, Bułgarii, Niemiec, Danii, Holandii oraz z Polski.
Z sekcji Drezdenka ruszyli Adam Sieinski oraz Mikołaj Bronisz.
Strzelce wystawiły trzech zawodników: Adama Kulczyckiego, Dominika Ferensa oraz Nikodema Wdowiaka.
Wszyscy reprezentanci naszego powiatu odnieśli sukces w swojej kategorii wiekowej oraz wagowej. Mikołaj Bronisz brąz w Pointfighting (w kategorii młodzik). Przypomnijmy, że Mikołaj jest obecnym Mistrzem Polski w Taekwon-do, zdobył 3 złote medale na Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski, uzyskując jednocześnie tytuł najlepszego zawodnika w swojej kategorii wiekowej.
Adam Sieinski wywalczył srebro w Kick Light (senior). Adam jest związany z klubem od samego początku istnienia sekcji Drezdenko. Jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników sekcji Drezdenko zdobywając laury w kickboxingu oraz Taekwon-do.
Adam Kulczycki, instruktor sekcji Zwierzyn oraz Lipki Wielkie, podopieczny trenera Bartłomieja Więskowicza, zdobył złoto w formule Kick Light. Dominik Ferens w formule Light Contact wywalczył srebrny krążek. Nikodem Wdowiak uplasował się na trzecim miejscu w formule Light Contact. Należy przypomnieć, że tydzień temu Weronika Wysocka zdobyła brąz na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu, które odbyły się w Kartuzach. Pierwsze zawody w tym roku kalendarzowym, sześciu wystawionych zawodników z naszych sekcji i sześć miejsc na podium. Zapowiada się niezły rok.
Przed nami przygotowania do Mistrzostw Polski w kickboxingu oraz Taekwon-do.
Zajęcia odbywają się w Zespole Szkół, ul. Portowa 1 w Drezdenku.
Szczegóły o klubie na ww.ks-dragon.pl oraz Facebook/ DRAGON KICKBOXING TEAM. tel.667631694.

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ