head

Zapraszamy

10941917_914811881883854_4997087416970318694_nKarol Kazikowski-Wybiegać marzenia, Społeczny Komitet Przyjaciół Dzieci, Burmistrz Drezdenka oraz biegi. wlkp zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w biegu, który odbędzie się w niedzielę 29.03.2015r. o godzinie 14:00 pod nazwą Drezdenecka Dycha.

Jak sama nazwa wskazuje – dystans do pokonania będzie wynosił 10 km, prowadząc przez malownicze ulice miasta oraz urokliwe ścieżki lasu miejskiego.
Centrum wydarzeń znajdować się będzie na placu Wileńskim, gdzie ulokowany zostanie start i meta. Tam również po biegu odbędzie się dekoracja najlepszych zawodników w tym także najszybszych mieszkańców powiatu strzelecko-drezdeneckiego.
Przed biegiem, dokładnie o godzinie 11:30 w kościele parafialnym pw. Przemienienia Pańskiego odbędzie się uroczysta msza święta w intencji wszystkich uczestników biegu. Natomiast na placu Wileńskim przed startem zawodnicy oraz mieszkańcy będą mogli skorzystać z pomiarów ciśnienia tętniczego RR oraz glukozy we krwi, wykonanych przez pracowników Pracowni Diagnostycznej Szpitala Powiatowego w Drezdenku.
Wpisowe wynosi 30 zł, które w całości zostanie przeznaczone na pomoc potrzebującym dzieciom z Gminy Drezdenko. Chętnych do wzięcia udziału, zapraszamy na profil wydarzenia na Facebook’u oraz na stronę internetową http://biegiwlkp.wix.com/drezdenko. Znajdują się tam wszystkie informacje dotyczące biegu wraz z formularzem zgłoszeniowym.
Oficjalnymi partnerami biegu zostali już: Gazeta Drezdencka, Gazeta Lubuska, Szpital Powiatowy w Drezdenku, Runnersclub. pl, Lasy Państwowe Nadleśnictwo Karwin, Thule Sp. z o. o., JagodaPhotoSession oraz Gimfox Sp. z o.o. Jednak grono to z każdym dniem się powiększa.
Ważna będzie dla nas obecność biegaczy jak również osób znajdujących się po drugiej stronie, tych, których zabraknąć nie powinno, czyli kibiców. Liczymy na Wasz liczny udział. Do zobaczenia!

Trasa - ze znacznikiem km i agrafką

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ