turniej1

Piłkarski sukces strażaków z Drezdenka

III miejsce zajęli strażacy z OSP Drezdenko w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w Halowej Piłce Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych, które odbyły się w Słubicach. Nasi strażacy byli jedynymi reprezentantami powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Łącznie rywalizowało 11 zespołów.

Nasi zawodnicy w pierwszym meczu przegrali 0:1 z OSP Santocko. Strażacy z Santocka są mistrzami wojewódzkimi z 2014 roku. Jak się później okazało także z 2015 roku. W kolejnych meczach Drezdenko pokonało Cybinkę 2:0 i OSP Siedlisko także 2:0. Z Bieniowem wygraliśmy 3:1 a z Siecieborzycami 1:0. Do półfinałów przeszły ekipy z Drezdenka, Słubic, Bobrowic i Santocka. OSP Drezdenko przegrało niestety z OSP Słubice 0:2. Pozostał jeszcze mecz o III miejsce. Tutaj nasi piłkarze pewnie pokonali zespół z Bobrowic 3:0. W finale wyższość Santocka musiała uznać ekipa ze Słubic, która przegrała 0:1.

OSP Drezdenko wystąpiło w składzie:
Kamil Onichimowski, Przemysław Mądrawski, Hubert Włudarz, Bartłomiej Gajdziński, Daniel Wachowski, Dominik Perzanowski, Piotr Perzanowski i Damian Perzanowski.

Opiekunowie zespołu:
Wacław Wychowałek i Sylwester Onichimowski.

Warto nadmienić, że oprócz III miejsca w całym turnieju, puchar dla najlepszego strzelca zdobył Przemysław Mądrawski z OSP Drezdenko. Gratulujemy!

turniej2 turniej3 turniej4 turniej5 turniej6 turniej7 turniej8 turniej9 turniej10 turniej11 turniej12 turniej13 turniej14

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ