IMG_1731

Drugi Memoriał Pamięci Bolesława Witkowskiego

       W dniu 18 kwietnia 2015r. odbył się Drugi Memoriał Pamięci Bolesława Witkowskiego, zorganizowany przez Polski Związek Emerytów i Inwalidów dla mieszkańców miasta i gminy Drezdenko. W marszu Nordic Walking wzięli udział studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku z prezesem Jerzym Karczem, członkowie Stowarzyszenia Cyklistów „Jednoślad”, młodzież z Ośrodka Pomocy Społecznej z opiekunem Danielem Moroz, przedstawiciele Klubu Seniora Drzeń, członkowie PZERiI i mieszkańcy Drezdenka oraz licznie przybyła rodzina kolegi śp. Bolesława Witkowskiego.
Zbiórka odbyła się na placu Wileńskim, skąd rozpoczął się marsz. Zebrało się ponad 100 osób. Każdy z obecnych otrzymał numer startowy. Wszystkich uczestników przywitał Jan Kuchowicz, który poinformował o wytyczonych trasach, dostosowanych do możliwości i kondycji każdego uczestnika. Marsz rozpoczął się badaniem ciśnienia. Przed startem była krótka rozgrzewka poprowadzona przez koleżankę Irenę Wojas. Następnie wszyscy wyruszyli ulicami miasta na trasę. Prowadził i nadzorował kolega, Jan Kuchowicz.
Meta wszystkich tras została wyznaczona na górkach piaskowych, gdzie na uczestników czekał gorący poczęstunek i ciasto. Po posiłku odbyły się rozgrywki sportowe, a na zakończenie imprezy rozlosowano nagrody. Żona śp. Bolesława – Elżbieta Witkowska, w imieniu całej rodziny, podziękowała wszystkim uczestnikom za tak liczny udział w memoriale. Całość, krótkimi filmami i zdjęciami, uwiecznił kolega Bogdan Mazur.
Za rok znów się spotkamy.

Zarząd Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów

IMG_1705 IMG_1707 IMG_1720 IMG_1721 IMG_1727 IMG_1734 IMG_1741 IMG_1762 IMG_1783 IMG_1794 IMG_1808 IMG_1822 IMG_1825

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ