lato z radiem - jeden

Oddział ZUS w Gorzowie Wlkp. zaprasza

     radio Zakończ wakacje dobrą zabawą – poznaj ZUS z DOBREJ strony.

Na pikniku „Lata z Radiem” w Drezdenku dnia 29.08.2015 r. przyjdź do namiotu ZUS już od godziny 16:00 i przekonaj się, że ZUS jest dla CIEBIE!
Edukacja – mało znana twarz ZUS-u! Tymczasem Zakład wykorzystuje wiele okazji ku temu, by dzielić się wiedzą z zakresu ubezpieczeń społecznych. Jednym z nich jest trasa „Lata
z Radiem”, gdzie już trzeci rok nasi eksperci udzielają porad, zakładają konta na Platformie Usług Elektronicznych, a śmiałkom umożliwiają sprawdzenie swojej wiedzy w konkursach.
Mogą w nich brać udział również radiosłuchacze. Konkursowe pytania padają w każdą sobotę przed godziną 10.00 na antenie Programu I Polskiego Radia, zaraz po audycji na temat mitów o ubezpieczeniach społecznych. Nie każdy wie, że ZUS organizuje bezpłatne szkolenia, publikuje magazyny i informatory, by ułatwić dostęp do wiedzy swoim klientom.
Od 2013 r. Zakład prowadzi projekt edukacyjny w szkołach ponadgimnazjalnych pt. „Lekcje z ZUS”, do udziału w którym zachęcamy.
„ZUS dla Ciebie – nie wierz w mity, poznaj fakty” – to tegoroczne hasło obecności Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na trasie „Lata z Radiem. Przyjdź i ty, by przekonać się, jak wiele mitów – nieprawdziwych, obiegowych opinii powtarzamy!
W czasie pikniku „Lata z Radiem” w Drezdenku wystąpią: Kombi, Blue Cafe, Centrum Uśmiechu, Szafa Gra i Golec uOrkiestra. Zapowiada się dobra pogoda, dobra zabawa i dobra okazja, by poznać fakty o ZUS-ie.
Wstęp wolny! Zapraszamy do Drezdenka.

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ