1396029_230523163817347_806293338_n

Ferie zimowe na zdrowo i na sportowo!

      Początek listopada to idealny moment, aby bez ciążącej presji czasu zaplanować przyszłoroczne ferie zimowe dla swoich dzieci. Z ciekawą propozycją wychodzi projekt SportujMy.pl, który wraz z Akademią Piłkarską Reissa zapewnia, że zna sposób, aby wolne dni spędzić bez narzekania na nudę!

Jak mówi Piotr Reiss, patron i założyciel Akademii, na zimowe obozy i półkolonie mogą pojechać wszystkie chłopcy i dziewczynki w wieku od 7 do 13 lat. – To doskonała okazja do poznania nowych przyjaciół, z którymi aktywnie można spędzić ferie i naładować baterie przed kolejnym semestrem nauki w szkole – dodaje były król strzelców polskiej Ekstraklasy i reprezentant Polski.

Trudno się z tym nie zgodzić, ponieważ dla młodych miłośników sportu organizatorzy przygotowali aż 6 obozów tematycznych:

  • narciarsko-piłkarski,

  • piłkarski,

  • bramkarski,

  • rekreacyjny,

  • sportowo-językowy,

  • specjalnie dla dziewczynek: taneczno-artystyczny.

Obozy odbywają się w 4 miejscowościach: Jarocinie, Rewalu, Gryfowie Śląskim oraz w centrum narciarskim Mala Upa w czeskich Karkonoszach. A co z tymi, którzy dwa tygodnie przerwy od nauki wolą spędzić w domu? – Nie ma sensu spędzać ferii przed komputerem czy telewizorem, dlatego w ośmiu miastach Wielkopolski organizujemy „Półkolonie na sportowo” z dodatkowymi atrakcjami, takimi jak basen, lodowisko czy kino. Każdy może wziąć w nich udział – zachęca Piotr Reiss.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko zachęcić młodych miłośników sportu, aby najbliższe ferie nie były wyłącznie krótką przerwą w nauce, ale również wspaniałą przygodą!

Więcej informacji na temat obozów i półkolonii można znaleźć na www.SportujMy.pl adresem e-mail: [email protected] oraz numerami telefonów: 519 400 071 lub 519 400 072.

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ