lubuszanin_nabor_2

Lubuszanin zaprasza!

Zarząd Klubu Lubuszanin Drezdenko zaprasza do swojego grona najmłodszych piłkarzy. Ogłoszony został nabór w rocznikach od 2007 do 2012 roku z podziałem na trzy grupy.

W Lubuszaninie powstają trzy nowe sekcje piłkarskie. W żółto-niebieskich barwach będą mogły występować już dzieci urodzone w 2012 roku. To dla nich powstaje sekcja Żuk (roczniki 2011 i 2012). Następna sekcja to Żak, do której zapisywać się mogą dzieci urodzone w 2009 i 2010 roku. „Najstarsza” ekipa to Orlik i tu grać będą dzieci z roczników 2007 i 2008. – To nowe otwarcie Lubuszanina. Chcemy, aby w klubie trenowało jak najwięcej młodzieży. Dlatego zachęcam do zapisywania się. Jesteśmy otwarci – mówi prezes klubu Wojciech Pfal.

Więcej dzieci na stadionie

      Kilka dni temu z inicjatywy Komendy Powiatowej Policji odbyła się debata nt. bezpieczeństwa na osiedlach. Pojawiły się głosy, że dzieci nie mają gdzie grać w piłkę, ponieważ stadion jest zamykany. Inicjatywa Lubuszanina to dobra okazja, aby dzieci mogły trenować. Pomysł powiększenia o trzy sekcje spodobał się Burmistrzowi Drezdenka Maciejowi Pietruszakowi. – Zachęcam rodziców, aby zapisywali swoje dzieci do Lubuszanina. Im więcej sekcji, tym dłużej stadion będzie otwarty. Dzieci przebywać będą pod opieką doświadczonych szkoleniowców – mówi Burmistrz Drezdenka.

Zapisy odbędą się 10 stycznia 2016 roku od godziny 16.00 do 18.00 w siedzibie klubu przy ulicy Mickiewicza 4, w Drezdenku. Jeśli komuś ten termin nie pasuje, nic straconego. Zgłoszenia przyjmowane będą także drogą elektroniczną. Należy napisać na adres: [email protected], zostawić swoje dane, dane dziecka i numer telefonu.

Krzysztof Bąk

lubuszanin_nabor_1

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ