2

W Drezdenku rusza Akademia Bramkarska!

bramkarzPrzed młodymi mieszkańcami Drezdenka i okolic pojawia się niepowtarzalna szansa spróbowania swoich sił podczas profesjonalnych treningów bramkarskich! Już 12 i 19 lutego zapraszamy wszystkich chętnych od 7. roku życia na otwarte treningi Lubuskiej Akademii Bramkarskiej, które odbędą się o godzinie 19:00 na Hali Sportowo-Rehabilitacyjnej w Drezdenku (tuż po zajęciach Akademii Piłkarskiej Reissa).

Na uczestników czekają profesjonalne zajęcia w całości przystosowane do rozwijania umiejętności na pozycji bramkarza – wraz ze specjalistycznym sprzętem treningowym i specyficzną metodologią szkolenia golkiperów. Treningi skierowane są do wszystkich dzieci – bez znaczenia jest przynależność klubowa, a także obecne umiejętności.

Jak podkreślają organizatorzy, jedyne wymagania, jakie trzeba spełnić, aby wziąć udział w treningu związane są z ubiorem – posiadanie długich spodni oraz opcjonalnie rękawic bramkarskich i bluzy z długim rękawem zapewnią odpowiedni komfort gry. Uczestnicy proszeni są także o zabranie ze sobą butelki wody mineralnej.

Aby wziąć udział w treningu, wystarczy wysłać maila zgłoszeniowego na adres [email protected] lub [email protected]. Istnieje również możliwość telefonicznego potwierdzenia uczestnictwa – 604 076 630 / 508 670 302. Serdecznie zapraszamy!

LAB Drezdenko

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ