780

XII edycja Halowej Ligi Piłki Nożnej zakończona

W miniony weekend, 27/28 lutego 2016 roku w Hali Sportowo-Rehabilitacyjnej w Drezdenku zakończyły się rozgrywki XII edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej pod patronatem Burmistrza Drezdenka. W turnieju uczestniczyło 12 zespołów w I lidze i 11 zespołów w II lidze z powiatów strzelecko-drezdeneckiego i czarnkowsko-trzcianeckiego. Rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie sportowo-kulturalnym. Poszczególne mecze były zacięte i wyrównane, lecz z duchem fair play dostarczały kibicom, jak i uczestnikom rozgrywek, wielu emocji. Zwycięzcy rozgrywek, jak i wszystkie zespoły uczestniczące w turnieju, zostały uhonorowane pucharami, statuetkami i medalami wręczonymi przez Burmistrza Drezdenka Macieja Pietruszaka. Zwycięzcą turnieju w I lidze została drużyna Z.B.Antczak, II miejsce Pionier Zwierzyń, III miejsce zajęła drużyna Browaru. W II lidze I miejsce zajęła drużyna Limited Ekipa, II miejsce Tiger Team, III miejsce Olkam. Puchar fair play w I lidze otrzymała drużyna Stralco. Najlepszy strzelec Sebastian Grabski (Pionier Zwierzyń). Najlepszy bramkarz Dominik Perzanowski (Z.B.Antczak). Puchar Fair Play w II lidze otrzymał zespół Kosy Kawczyn. Najlepszy strzelec Kamil Wychowałek (Olkam). Najlepszy bramkarz Mariusz Hubicz (Limited Ekipa). Podziękowanie dla obsługi sędziowskiej, dla panów: Anatola Żurakowskiego, Grzegorza Juszkiewicza, Czesława Kęsego i Dariusza Kalinowskiego. Organizator rozgrywek dziękuje wszystkim uczestnikom Halowej Ligi Piłki Nożnej za udział w rozgrywkach i zaprasza na następną edycję.