IMG_9173_1

Dzień Kobiet w Trzebiczu

6 marca w sali wiejskiej w Trzebiczu odbył się Dzień Kobiet dla naszych mieszkanek. Impreza rozpoczęła się uroczystym przywitaniem gości przez sołtysa, a nasze „STOKROTKI” zaśpiewały powitalną piosenkę dla wszystkich przybyłych pań. Swoją obecnością zaszczyciły nas także panie z zespołu „Pasjonata” przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Drezdenku, prezentując nam przepiękne tańce i pokaz mody z lat 20-tych. Wieczór umilił nam również teatrzyk „Senior-Rita” pod przewodnictwem pani Teresy Pomostowskiej ( Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów w Drezdenku) przedstawiając dwie sztuki.

Na wszystkie panie czekała miła niespodzianka, a mianowicie panowie z Rady Sołeckiej (Jan Sarna I Michał Szlendak) wręczyli wszystkim kobietom kwiatki ufundowane przez siebie.

Nasze „STOKROTKI” wraz z paniami z Rady Sołeckiej przygotowały pyszne potrawy… trudno było wybrać, która była najlepsza. Posmakować można było: żuru, galarety czy muszelek nadziewanych szpinakiem itp. Nie zabrakło również przepysznych wypieków.

Całej imprezie towarzyszyła miła atmosfera. Kolejny Dzień Kobiet wpisuje się do naszej kroniki już jako tradycja.

W imieniu swoim oraz Rady Sołeckiej i naszych „STOKROTEK” dziękuję naszym miłym paniom za przybycie, zespołowi „Pasjonata” za długoletnią współpracę i przepiękne występy, teatrzykowi „Senior-Rita” za świetnie przedstawione sztuki, panom z Rady Sołeckiej za kwiaty, państwu Przewoźnym za wędliny. A naszym paniom z KGW oraz Radzie Sołeckiej za przepyszny poczęstunek Do zobaczenia za rok…

Paulina Pieluszczczak –Suchodolska

IMG_9143_1 IMG_9144_1 IMG_9156_1 IMG_9157_1 IMG_9159_1 IMG_9161_1 IMG_9174_1 IMG_9197_1 IMG_9210_1 IMG_9221_1 IMG_9223_1

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ