12507508_483361658455820_9184449206470376515_n

Teatr Kotłownia i Stowarzyszenie Alternatywna Gmina zapraszają do współpracy

Teatr Kotłownia i Stowarzyszenie Alternatywna Gmina zapraszają do współpracy w dziedzinie edukacji artystycznej. Spotkania warsztatowe dla grup przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Zajęcia warsztatowe mają na celu pobudzenie wyobraźni i kreatywności uczestników, integrację w grupie, pomoc w rozwiązywaniu sporów oraz konfliktów w klasie, aktywizację uczniów w działaniach grupowych, rozbudzenie potrzeby obcowania ze sztuką, zwłaszcza sztuką teatru, a wszystko to dzięki wypróbowanym od lat metodom pracy twórczej, dramy, gier dramowych, pantomimie, plastyce i świadomości ciała. Pragniemy poprzez zabawę pokazać młodzieży całe spektrum możliwości warsztatowych teatru,animację ciała, język ciała, ćwiczenia dykcyjne i emisyjne, budowę etiud scenicznych, animację przedmiotu i wiele innych, które można wykorzystać jako techniki pracy twórczej w nauczaniu.

Zajęcia mogą odbywać się zarówno w Teatrze Kotłownia (dykcyjno-emisyjne, interpretacji tekstu, dramy, czyli wszystkie te formy, które nie wymagają jednoczesnego zaangażowania całej grupy) oraz na terenie Państwa placówki (głównie zajęcia ruchowe).

Odpłatność za zajęcia to 4 złote od dziecka, przy założeniu, że grupa nie będzie mniejsza niż 20 osób.

Warsztaty teatralne prowadzić będą: Tomasz Walczak (pedagog teatru, wieloletni pracownik Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, opiekun artystyczny i założyciel Studia teatralnego Alter Ego) oraz Paulina Swacińska (pedagog resocjalizacji, instruktor teatralny, jedna z liderek Studia Teatralnego Alter Ego).

W sprawie konkretnych ustaleń prosimy kontaktować się meilowo lub telefonicznie.
Tomasz Walczak 530743470
Paulina Swacińska 661964413
[email protected]

Życzymy wiele satysfakcji, pozdrawiamy i czekamy na Państwa odzew.

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ