20160521_100811

Debiut Małych Mażoretek z SP1 na Mistrzostwach Polski

W dniach 20 – 22 maja w Kędzierzynie Koźlu odbyły się XVIII Mistrzostwa Polski Zespołów Mażoretkowych, na których po raz pierwszy prezentował się zespół Małe Mażoretki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Drezdenku. Występ podczas tych mistrzostw był już dla nas ogromnym wyróżnieniem.

Dziewczęta brały udział w kategorii wiekowej kadetki, w dyscyplinie sportowej baton – scena. Oprócz nich prezentowało się jeszcze 12 najlepszych zespołów z całej Polski. Konkurencja była ogromna. Nie udało nam się stanąć na podium, ale zdobyte doświadczenie, nauka pozwolą nam dalej rozwijać i doskonalić posiadane już umiejętności. Jesteśmy wdzięczne Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 za umożliwienie nam wyjazdu do Kędzierzyna Koźla, a dzięki temu zaprezentowania się obok najlepszych zespołów naszego kraju.

W skład zespołu wchodzą: Wiktoria Klimowska, Wiktoria Koza, Nikola Iwanowska, Zuzanna Broka, Anna Sieińska, Dagmara Jaroszewicz, Karina Godlewska, Tatiana Gawrońska, Aleksandra Jaśniewicz, Martyna Gaudyn, Wiktoria Różańska, Agata Machnio.

Edyta Lala – Kadler

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ