Akademia dla Chojraki_515x385px

Akademia Piłkarska Reissa wspiera Dzieciaki Chojraki

Każdego dnia w Klinice Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu, specjaliści pod swoją opieką mają setki małych pacjentów.  Rozbudowa szpitala jest niezbędna do niesienia dalszej pomocy. Akademia Piłkarska Reissa zaprasza wszystkich fanów sportu do wsparcia Dzieciaków Chojraków.

W latach 1989 – 2014 w klinice przeprowadzono 430 udanych transplantacji szpiku u dzieci. Rocznie wykonuje się tutaj około 30 przeszczepów komórek krwiotwórczych. Niestety dynamiczny wzrost zachorowań na nowotwory u dzieci w ostatnich latach spowodował konieczność rozbudowy kliniki, co zapewni dzieciom i ich rodzicom godne warunki leczenia.

Dzieciaki Chojraki to dzieci dotknięte chorobą nowotworową. Nazwa zobowiązuje, dlatego dzieciaki nie poddają się w walce o środki finansowe na nowoczesną Klinikę, miejsce skutecznej profilaktyki i godnego pobytu dla siebie, i swoich rodziców.

Na ratunek chorym dzieciom ruszyła Akademia Piłkarska Reissa. Wspierając akcję „Dzieciaki Chojraki” zachęca wszystkich do niesienia wspólnej pomocy! Dokonując zakupów w sklepie FootballPro.pl w dniach od 4.07 – 10.07 wspomagasz budowę jedynego w Wielkopolsce ośrodka leczenia chorób nowotworowych u dzieci i młodzieży.

Całkowity koszt inwestycji to aż 31,2 mln zł. Mamy jednak szansę na współfinansowanie projektu z Funduszy Unii Europejskiej, ale potrzebujemy wkładu własnego w wysokości 15% wartości inwestycji, czyli 4,6 mln zł. Pozwoli nam ona na uzyskanie wsparcia unijnego i realizację budowy nowego oddziału Kliniki. Twoje wsparcie jest bezcenne! Liczy się każda kwota!

Już dziś zajrzyj na stronę www.footballpro.pl! Dokonując zakupów, wspierasz Dzieciaki Chojraki!

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ