APR Lion plakat layout

Weź udział w otwartej konferencji! Zapisy do 10 listopada!

Ambasadorowie Akademii, bezpłatne konsultacje, zdrowa kuchnia i prelekcje najwybitniejszych specjalistów w kraju. Mowa o konferencji „Zawód Rodzic – wsparcie młodego sportowca od A do Z”. Akademia Piłkarska Reissa we współpracy z Lion Group zaprasza na wyjątkowe spotkanie z najlepszymi specjalistami w Polsce!

– W dzisiejszych czasach, pomoc specjalistów jest niemal priorytetem w kreowaniu marzeń młodych sportowców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich rodziców, postanowiliśmy zaangażować w czynny udział na rzecz Akademii, Martynę Nowak i Stanisława Rydzewskiego oraz dr Macieja Nowaka. Swoją pasją i determinacją zarażają niemal wszystkich adeptów sportu. – stwierdza król strzelców polskiej Ekstraklasy 2006/2007 – Piotr Reiss.

Kiedy? Gdzie? I dlaczego?

Konferencja odbędzie się 23 listopada 2016 r. o godzinie 18:00 w Tarnowskich Termach na ul. Nowej 54 w Tarnowie Podgórnym.  

Idea konferencji została stworzona głównie dzięki współpracy Akademii Piłkarskiej Reissa z Lion Group. Priorytetowym zadaniem organizatorów jest przede wszystkim ukazanie kompleksowego wsparcia dziecka na swojej drodze do sukcesu.

Prelegenci

W spotkaniu wezmą udział najlepsi specjaliści w kraju:

  • Martyna Nowak – psycholog sportowy Reprezentacji Polski na Igrzyskach w Rio
  • Stanisław Rydzewski – dietetyk sportowych Lion Group
  • Piotr Reiss – legenda Lecha, król strzelców polskiej Ekstraklasy 2006/2007
  • dr Maciej Nowak – lekarz o wybitnych osiągnieciach w medycynie sportowej

Harmonogram konferencji:

18:00 – powitanie rodziców, dziennikarzy i gości

18:15 – prelekcje Ambasadorów Akademii oraz zaproszonych gości

19:45 – blok dyskusyjny, konsultacje

21:00 – zakończenie konferencji

Podczas konferencji, każdy z gości będzie miał okazję skosztować dietetycznych specjałów przygotowanych na tę wyjątkową okoliczność przez firmę Lion Group.

Weź udział!

W związku z ograniczoną ilością osób, zapraszamy do bezpłatnych zapisów na [email protected] oraz pod numerem telefonu: 508 670 332.

 

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ