FB_ReissCup_Leszno_20161119_68_1

Przeżyjmy to jeszcze raz

2016 rok dobiega końca. Jaki był? Co przyniosło minione 366 dni? Czas spojrzeć na osiągnięcia Akademii z perspektywy minionych 12 miesięcy. Zapraszamy na Podsumowanie roku w Akademii Piłkarskiej Reissa.

Rok 2016 rozpoczęliśmy w wielkim stylu od zorganizowania międzynarodowego turnieju FootballPro Cup Masters V. W rozgrywkach udział wzięły najlepsze drużyny z całej Europy.

W lutym piłkarze naszego klubu wzięli udział w obozach i półkoloniach SportujMy.pl! Korzystając z zimowego szaleństwa szkolili swoje umiejętności na narciarskich i tanecznych obozach.

Marzec upłynął wszystkim zawodnikom na przygotowaniach do sezonu. Każdy z piłkarzy odliczał już tylko dni do wyjścia na ukochane orliki.

W kwietniu zielona murawa nie tylko zachęcała do treningów, ale i wykorzystania pięknej pogody w Wielkopolskiej Akademii Bramkarskiej.

Maj dla wielu piłkarzy naszego klubu był niepowtarzalną okazją do zaprezentowania swoich umiejętności podczas Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich. Zdobywając kolejne doświadczenia, uczyli się zasad gry fair play i szacunku do rywala.

Nawet się nie zorientowaliśmy, a do Akademii zawitał czerwiec! Wraz z nim Rodzinny Piknik Sportowy i FootballPro Cup Masters VI! Czy komuś jeszcze brakuje piłkarskich emocji? Na pewno nie w naszej Akademii!

W końcu nadszedł lipiec, a wraz z nim rozpoczęły się upragnione wakacje i obóz Barcelona Camp! Młodzi pasjonaci futbolu w samym sercu Katalonii, mieli okazję zmierzyć się z hiszpańskimi drużynami i wziąć udział w warsztatach językowych! Jedno jest pewne – słoneczna Barcelona na długo pozostanie w ich sercach!

W sierpniu, dbając o ciągły rozwój naszych trenerów zaprosiliśmy ich do udziału w FootballPro Coaching! Profesjonalne szkolenie z zakresu metodologii gry, zainspirowało do dalszej pracy setki mentorów!

We wrześniu zorientowaliśmy się, że każdego dnia na twarzach przeszło 6300 młodych piłkarzy, dzięki naszym treningom pojawia się uśmiech! Ta statystyka na długo zakręciła nam w głowach. Jednak nie próżnując ani na chwilę, rozpoczęliśmy dalszą pracę, aby klub rósł w siłę z dnia na dzień!

Październik w naszym klubie upłynął w iście urodzinowej atmosferze! To właśnie w tym miesiącu obchodziliśmy już 6. urodziny Akademii!

W listopadzie, hołdując zasadzie nieustannego rozwoju, zorganizowaliśmy konferencję „Zawód rodzic – wsparcie młodego sportowca od A do Z”. Wydarzenie uświetniła frekwencja rodziców i wyjątkowi prelegenci.

W grudniu, podczas mikołajkowych turniejów Reiss Cup 2016, pasja i zaangażowanie naszych podopiecznych, tylko utwierdziły nas w przekonaniu, że po prostu kochamy to, co robimy! Dziękujemy, że jesteście z nami!

FB_ReissCup_Arena_20161217_5_1 FB_Reprezentacja2008_baranowo_26wrzesień2016_19_1

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ