APR TV logo

#AkademiaPilkasrkaReissaTV

Radość z treningu, uśmiechy na twarzach i nieustanny rozwój. Mowa oczywiście o treningach w Akademii Piłkarskiej Reissa. Już teraz na bieżąco podglądamy zawodników Piotra Reissa. Czas na oficjalne otwarcie klubowej telewizji!

Akademia Piłkarska Reissa TV to klubowy kanał, na bieżąco transmitujący poczynania zawodników. Niemal w każdym tygodniu ekipa filmowa wybiera się do innego miasta, aby w pełni zaprezentować strukturę całej Akademii. Za klubową kamerą regularnie pokazywani są młodzi piłkarze oraz sztab odpowiedzialny za trening w blisko 90 lokalizacjach. Nie brakuje również wywiadów z patronem Akademii – Piotrem Reissem oraz relacji z największych eventów organizowanych z ramienia Akademii, takich jak: Turnieje Regionów, Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie, cykliczne turnieje mikołajkowe Reiss Cup czy międzynarodowy turniej FootballPro Cup Masters VII.

W Akademia Piłkarska Reissa TV prezentowane są nie tylko kulisy funkcjonowania klubu, ale i poszczególne etapy szkolenia wszystkich podopiecznych. W obiektywie nie brakuje również poczynań reprezentacji oraz relacji ze sportowych obozów.

Już dziś zajrzyj na nowy kanał na YouTube – Akademia Piłkarska Reissa TV i poznaj Akademię „od kuchni”.

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ