20170610_102841_1

Jedna z wielu, a jednak inna…

           XXIII Olimpiada Sportu – dnia 10.06.2017r.- z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka, dla dzieci i młodzieży skupionej wokół TPD Koła Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym w Drezdenku, przyniosła wszystkim jej uczestnikom wiele wrażeń. Do radosnych momentów, których było więcej, należało, oczywiście, złożenie życzeń Mamom, które w przypadku dzieci niepełnosprawnych w rodzinie  odgrywają szczególne znaczenie. Uśmiechom i przytulaniom nie było końca. Mamusie uściskały swe pociechy podwójnie, ponieważ minął niedawno najpiękniejszy dzień w roku – Dzień Dziecka. A potem już rozpoczęły się zmagania sportowe. Każdy uczestnik otrzymał kartę startu i gromadził na niej punkty za osiągnięcia w kilku konkurencjach i, choć oficjalnie wyłoniono zwycięzców, w zasadzie zwycięzcą był każdy zawodnik, dlatego dyplom i medal otrzymali wszyscy.

            Poczęstunek, paczki ze słodyczami i owocami, dopełniły oczekiwań – to był udany, piękny dzień i choć pogoda nie dopisała, nam świeciło słońce.

            Wszystkie marzenia dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, chorej od urodzenia, możemy spełniać dzięki pomocy i stałej współpracy Ludzi Dobrej Woli, którzy pomagają nam realizować zadania statutowe: Gmina Drezdenko, ROPS, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A., „Victaulic Polska” Sp. z o.o. Drezdenko, „Holding-Zremb-Gorzów” Oddział Meprozet Drezdenko, LW Bank Spółdzielczy, Nadleśnictwo Smolarz Klesno i Nadleśnictwo Karwin, Apteka „Eskulap” Drezdenko, Notariat Drezdenko, „Sobex” Trzebicz oraz przyjaciele dzieci specjalnej troski: Włodzimierz Sapór, Jarosław Neumer, Maciej Kowal, Mateusz Cegłowski, państwo Antczakowie, Świtakowscy, J.K. Hempel, H.W. Żaba …. Wszystkim bardzo dziękujemy, bo to dzięki Wam zawitał słodki uśmiech na twarzy schorowanego dziecka.

zarząd TPD Koła Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym

20170610_103730 20170610_115406 DSCN0870DSCN0916DSCN0879

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ