IMG_5503_1

Wystawa fotograficzna „COR UNUM ET ANIMA UNA” … Jacka Kozubaja w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku

W  Zespole Szkół  Ponadgimnazjalnych w Drezdenku, w  głównym holu    szkoły  już  od  dziś można  podziwiać   wystawę   fotograficzną   pana  Jacka  Kozubaja, która  zrodziła się pod  wpływem Warsztatów  Liturgiczno – Muzycznych  „COR UNUM ET ANIMA UNA”, które  odbyły się w marcu 2017 roku  w naszym mieście.  „Wędrująca”   galeria  zdjęć zawitał również do drezdeneckej  szkoły, aby  przybliżyć   mieszkańcom naszego miasta i gminy, w jaki sposób można zatrzymać na fotografii świat emocji skupiony na twarzach kompozytorów, muzyków oraz wykonawców. Zdjęcia pokazują również, w jaki sposób można odbierać muzykę, w jaki sposób można odnaleźć  się w  jej mistycznym świecie i  jakie  znaczenie dla  wykonawców, kompozytorów ma uwrażliwienie na piękno dźwięków  sakralnych.

Dodajmy, że kolejne warsztaty muzyczne w  naszym mieście odbędą się  w maju 2018 roku, a  już  w  marcu  zostaną zorganizowane  w Strzelcach Krajeńskich.

Zapraszamy zatem mieszkańców miasta i gminy Drezdenko do obejrzenia znakomitej  wystawy fotograficznej pana Jacka Kozubaja, która zamyka projekt realizowany wraz z Urzędem Miasta Drezdenko. Organizatorzy warsztatów wyrażają swoją wdzięczność  władzom miasta  za okazaną pomoc i zrozumienie w ramach  realizacji projektu. Serdecznie  zapraszamy.

Edyta Anna Dobrychłop-Amrogowicz

 

 

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ