?

Fundacja Piotra Reissa i jego Akademia wspiera IV Bal Charytatywny dla Hani Fijak

Pomoc drugiej osobie to wartość bezcenna. Każdy z nas udzielając wsparcia otrzymuje coś znacznie cenniejszego – satysfakcję i radość z ocalenia czyjegoś życia. Zgodnie z ideą pomagania innym, powstała Fundacja Piotra Reissa. To dzięki niej każdego roku pomagamy w szkoleniu tysiącom młodych piłkarzy i wspieramy dzieci wymagające leczenia. Jak mówi patron Fundacji – Piotr Reiss, to inicjatywa warta wsparcia każdego z nas:

– Od 6 lat Fundacja dofinansowuje wszelkie działania mające na celu promowanie i upowszechnianie aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia. Chcemy wyrównywać ich szanse w dostępie do uprawiania sportu. Dzieci z patologicznych rodzin mają zagwarantowane w Akademii darmowe treningi oraz fachową opiekę – mówi Piotr Reiss. – Naszą największą nadzieją na przyszłość jest młode pokolenie. Dzieci są źródłem radości i pośrednio realizują nasze marzenia z dzieciństwa. Pozwólmy im jeszcze pełniej przeżyć ten etap i dajmy szansę rozwijać się przez sport – dodaje.

Również podczas IV Balu Charytatywnego Andrzejkowego dla Hani Fijak w Drezdenku, Akademia Piłkarska Reissa może dołożyć małą cegiełkę, by wspólnie zbudować czyjeś szczęście.

Tym razem, postanowiliśmy wziąć udział w licytacji na rzecz małej Hani, na którą przekazaliśmy 3 miesięczne abonamenty treningów w naszym klubie oraz dwie książki pt.: „Spowiedź piłkarza” z moim autografem – podkreśla Piotr Reiss – Mam nadzieję, że przekazane fanty będą cieszyły się ogromną popularnością, a środki pozyskane na licytacji zostaną słusznie wykorzystane.

Magdalena Rychlik

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ