1762915365gal-fpcm-20170107-31-jpg

Nadchodzi sportowy weekend w Akademii!

Pierwszy weekend Nowego Roku, zawodnicy Akademii Piłkarskiej Reissa spędzą na międzynarodowym turnieju FootballPro Cup Masters IX oraz Turnieju Regionów. Oba wydarzenia już 6. i 7. stycznia w poznańskiej Arenie.

 Turniej Regionów to niemal już tradycja Akademii Piłkarskiej Reissa. W celu sprawdzenia możliwości, na co dzień trenujących w różnych zakątkach Wielkopolski drużyn Akademii, klub stwarza możliwość ciągłej konfrontacji i wdrażania przyjętej metodologii poprzez właśnie takie zawody jak Turniej Regionów. Nie ma w Polsce drugiego podobnego wydarzenia, podczas którego w przeciągu jednego dnia wystąpi 35 zespołów składających się z wyselekcjonowanych zawodników z poszczególnych okręgów należących do jednej Akademii.

– Odbywający się w niedziele Turniej Regionów, ze względu na udział aż 37 drużyn, został podzielony na dwie tury. Pierwsza odbędzie się w godzinach 8:30 – 13:00. Druga od 14:15 do ok. 19:30. Oczywiście wszystko na boiskach mobilnych ze sztuczną trawą i bandami.  Do Poznania przyjadą reprezentację Regionów Akademii Piłkarskiej Reissa, Akademii Piłkarskiej Falubaz i Akademii Piłkarskiej Stal Gorzówpodkreśla organizator turnieju, Paweł Jankowski.

 

Turniej podzielony jest na dwie tury, zatem w przeciągu całego dnia zobaczymy zawodników z następujących drużyn: WZPN Baranowo, AP Falubaz, APR Jarocin, Elite Magic London (gościnnie), APR Konin, APR Gostyń, APR Kalisz, WZPN Śródka, APR Szczecinek, APR Wolsztyn, APR Piła, APR Drezdenko, APR Kępno, APR Pleszew, AP Stal Gorzów, APR Gniezno, APR Leszno, APR Świnoujście, APR Trzcianka, WZPN 2011.

W przeddzień zawodów, 6. stycznia, odbędzie się IX już edycja międzynarodowego turnieju FootballPro Cup Masters, organizowanego z ramienia Akademii Piłkarskiej Reissa. Do walki o zwycięski puchar staną drużyny niemal ze wszystkich zakątków Polski. Nie zabraknie również reprezentantów Akademii z rocznika 2009 i 2010.

 

 

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ