26231908_2268247213201484_7751627984172815595_o

Piłkarskie emocje w zasięgu ręki!

20 drużyn,178 zawodników, 42 trenerów i 60 meczów. Tak w liczbach wyglądał jeden z największych turniejów międzynarodowych w kraju – FootballPro Cup Masters IX. W minioną sobotę zawodnicy z różnych zakątków Polski zmierzyli się ze sobą w poznańskiej Arenie.

To był niesamowity dzień! Po emocjonującym finale poznaliśmy mistrzów IX już edycji międzynarodowego turnieju FootballPro Cup Masters. Zwycięzcami w roczniku 2010 zostali piłkarze z Olymipc Wrocław. W meczu o 2. miejsce lepszymi od gości z Londynu, drużyny Elite Magic London, okazali się zawodnicy z STF Champion Warszawa.

Równie emocjonujące rozgrywki zapewnili reprezentanci rocznika 2010. Po pełnym sportowych wrażeń finale Akademii Piłkarskiej Reissa wraz z Koroną Kielce, zwycięski puchar trafił do gości z Kielc. Na podium zaklasyfikowali się również piłkarze z Arkonii Szczecin. Jak podkreślają organizatorzy, to była najlepsza edycja turnieju w historii.

– IX edycję turnieju uważam za najlepszą pod wieloma względami. Udało się zaprosić topowe akademie piłkarskie w Polsce, które stworzyły bardzo wyrównane widowisko z dużą ilością goli w każdym spotkaniu. Świadczy o tym fakt, że żadna z 20 drużyn nie odnotowała kompletu zwycięstw w tym wydarzeniu. W dodatku w 60 rozegranych spotkaniach ani razu nie padły mniej niż 3 bramki na mecz! Z mojej strony pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji FootballPro Cup Masters, a także zaprosić na jubileuszową, X edycję, o której informacje już niebawem – podkreśla organizator, Paweł Jankowski.

 

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ