SportujMy_polkolonie_poznan_oferta_04

Tyyyyyyyyyle frajdy ze SportujMy.pl

Dzieciństwo jest jedną wielką przygodą i odkrywaniem nowych rzeczy. Dzisiaj dorośli z rozrzewnieniem wspominają piękne czasy, kiedy siedzieli na trzepaku do dywanów, jedli gumy kulki, grali w klasy i nie chcieli wracać do domu na obiad. Jeśli marzysz, aby te ponadczasowe wartości nie uległy zapomnieniu, zapewnij swojemu dziecku jeszcze więcej frajdy na obozach i półkoloniach SportujMy.pl!

SportujMy.pl jest projektem, który może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w organizacji wypoczynku. Tysiące dzieci rocznie uczestniczy w wyjazdach, a organizatorzy z roku na rok wzbogacają swoją ofertę.

– Nie lubimy nudy! Chcemy zachęcać dzieci do aktywności, poszukiwania swoich pasji i przeżywania przygód.  Nie uciekamy też od nowinek technologicznych, pokazujemy dzieciom, że można je dobrze wykorzystywać do swojego samorozwoju – mówi Patron projektu, Piotr Reiss.

Zaraź swoje dziecko pasją do podróży i pozwól mu się rozwijać! Świetną okazją do aktywnego wypoczynku, spotkania przyjaciół z którymi połączy Twoją pociechę pasja i przeżycia niezapomnianych przygód jest wyjazd na obóz tematyczny, czy uczestnictwo w półkoloniach SportujMy.pl. To nie tylko krótka lekcja samodzielności, ale przede wszystkim nauka zaradności. Podczas takich wyjazdów organizatorzy dbają o to, by dzieci miały zagospodarowaną każdą godzinę na interesujące zajęcia i atrakcje. To często tylko jeden krótki tydzień, a wspomina się go przez długie lata.

– Mój syn trenuje piłkę nożną, więc udział w obozie piłkarskim SportujMy.pl jest już tradycją. Mam zawsze pewność, że dziecko jest w dobrych rękach, wróci zadowolone i podniesie swoje piłkarskie umiejętności – mówi Anna, mama 8 letniego Stanisława.

Już dziś zajrzyj na stronę www.sportujmy.pl  lub zadzwoń pod nr tel.: 519400071 i dowiedz się więcej o zimowych obozach i półkoloniach. Nie daj się nudzie w te ferie! 

Magdalena Rychlik

taneczneSportujmy05

 

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ