Zima 2018 FB

Ferie na sportowo! Skorzystaj z darmowych treningów Akademii podczas całych ferii!

 

Nie ma lepszego sposobu na spędzenie wolnego czasu i spożytkowanie energii dziecka niż treningi w Akademii Piłkarskiej Reissa. Klub zaprasza do jedynej takiej promocji! Jeśli jeszcze nie rozpocząłeś kariery w Akademii, teraz możesz trenować przez całe ferie za darmo!

 Akademia Piłkarska Reissa to klub działający w ponad 100 lokalizacjach. Wychodząc naprzeciw zimowej nudzie, zaprasza wszystkich młodych piłkarzy do udziału w otartych treningach. „Ferie na sportowo” to promocja, której nadrzędnym celem jest przede wszystkim możliwość sprawdzenia się na treningu i nawiązania nowych znajomości.. Jak podkreśla Patron, Piotr Reiss, Akademia to miejsce zbudowane piłkarskich marzeń.

– Szkółka jest dla każdego. Wspólnymi siłami dążymy do tego, by każdy zawodnik naszego klubu, miał poczucie spełnienia i czerpał jak najwięcej radości z gry. Naszym zadaniem na etapie piłkarskiego rozwoju dzieci jest nie tylko doskonalenie techniki, lecz również kształtowanie charakteru i pozytywnego podejścia do życia i piłki nożnej – mówi Legenda Lecha.

Ferie to idealny moment, aby dołączyć do drużyny Piotra Reissa i poczuć piękno magii futbolu. Każdy nowy zawodnik może trenować w Akademii przez całe ferie, bez obowiązku podpisania umowy.

Dla dzieci, które ferie zimowe spędzają w domu, mamy propozycję nie do odrzucenia. W ramach akcji „Ferie na sportowo”, zapraszamy wszystkich zawodników i zawodniczki od 4. roku życia na otwarte treningi – podkreśla trener Akademii, Bartosz Kujawa. – Wystarczy sportowe obuwie i butelka wody.

Już dziś wybierz się na trening Akademii w Twojej miejscowości i przekonaj się, że piłka nożna to Twoja prawdziwa pasja! Zajrzyj na www.akademiareissa.pl i skontaktuj się z koordynatorem Twojej lokalizacji.

Magdalena Rychlik

Zima 2018 FB

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ