20180609_134628 (Copy)

Dzień Dziecka oraz IV Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Drezdenka

9 czerwca na boisku Klubu Sportowego „URAN” w Trzebiczu odbył się Dzień Dziecka oraz IV Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Drezdenka. Organizatorem imprezy byli: sołtysi i Rady Sołeckie Trzebicza, Osowa i Trzebicza Nowego, KS „URAN” w Trzebiczu, Szkoła Podstawowa w Trzebiczu, Stowarzyszenie KGW „STOKROTKI” w Trzebiczu oraz radni. W programie imprezy przewidziano IV Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej, gry oraz zabawy zręcznościowe i sprawnościowe, przygotowane i przeprowadzone przez Grono Pedagogiczne z SP Trzebicz (każdy z uczestników otrzymał nagrody rzeczowe ufundowane przez sołectwa), pokaz I pomocy przedmedycznej z ćwiczeniami na fantomie, przeprowadzony przez panie Jolantę Kłos oraz Paulinę Pieluszczak – Schodolską, pracownika PSSE Drezdenko. Dzieci mogły korzystać z bezpłatnych zamków dmuchanych, odbyły się zabawy z animatorem, panią Katarzyną Campbell, malowanie twarzy, bezpłatne figurki z balonów oraz przygotowany był przez panie z KGW i Rady Sołeckiej poczęstunek dla dzieci. Dla dorosłych zaś serwowana była kawa, herbata oraz wypieki przygotowane przez panią Iwonę Kardacką – sołtys Osowa.  Swoją obecnością zaszczycili nas: Burmistrz Drezdenka Maciej Pietruszak, Starosta Powiatu Strzelecko – Drezdeneckiego Edward Tyranowicz, oraz członek zarządu Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w Zielonej Górze, pan Andrzej Graczyk. Całość imprezy była nieodpłatna dla dzieci. W Turnieju Piłki Nożnej wzięły udział 4 drużyny: KS „URAN” Trzebicz, „MUSZELKA” Ogardy, „ŁUCZNIK” Strzelce Kraj. oraz „POLONIA” z Lipek Wielkich. I miejsce zajęła drużyna z Trzebicza, II miejsce drużyna z Ogard a trzecie drużyna ze Strzelec Kraj. Drużyny otrzymały puchary i medale, ufundowane przez Burmistrza Drezdenka, piłki ufundowane przez LZPN w Zielonej Górze, zaś najlepsi piłkarze otrzymali statuetki  i słodycze ufundowane przez Starostę. Imprezę prowadziła dyrektor SP Trzebicz, Beata Turczyn. Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom, tym dużym i tym małym, dużo radości i uśmiechu na twarzy. Do zobaczenia za rok.

W imieniu swoim i organizatorów składam podziękowania dla sponsorów imprezy: Zakładowi Masarniczemu Państwa Przewoźnych z Trzebicza, Sklepu spożywczego „MIŚ” z Trzebicza, Rafała i Beaty Ambrożkiewicz, Renaty i Michała Szlendaków, Piekarni „HERT” z Gościmia, Waldemarowi Kupczakowi, Tadeuszowi Mące, KGW „STOKROTKI” w Trzebiczu, KS „URAN” w Trzebiczu, Burmistrzowi Drezdenka, Staroście Powiatu, Sołtysom i Radom Sołeckim: Osowa, Trzebicza Nowego.

Podziękowania kieruję dla osób, które pomogły przygotować imprezę: Radzie Sołeckiej Trzebicza: Marii Wojtysiak, Basi Majewskiej, Ewie Kupczak, Jadwidze Rudkiewicz, Michałowi Szlendakowi, sołtysowi i Radzie Sołeckiej Osowa, Iwonie Kardackiej oraz Małgorzacie Pieluszczak, paniom z KGW: Sabinie Soboń, Sabinie Krama, Gronu Pedagogicznemu z SP Trzebicz oraz dyrektor Beacie Turczyn, sołtys Trzebicza Nowego Grażynie Bedla, osobom: Magdalenie Nowik, Jackowi Chmielewskiemu, Zbigniewowi Smogurowi, Janowi Sosnowskiemu, Dariuszowi Turczynowi, Karolinie Greg, Elżbiecie i Sebastianowi  Stróżyńskim,  Katarzynie Woźniak, Aleksandrze i Arturowi Rudkiewiczom, Klaudii i Tomaszowi Sokalskim, Dawidowi Szlendakowi, Kasi Kasprzak, Monice Pokora. Dziękuję wszystkim za pomoc.

Paulina Pieluszczak – Suchodolska, sołtys wsi Trzebicz

20180609_111919 (Copy) 20180609_115835 (Copy) 20180609_120514 (Copy) 20180609_120819 (Copy) 20180609_121539 (Copy) 20180609_122152 (Copy) 20180609_131153 (Copy) 20180609_135010 (Copy) 20180609_135059 (Copy)

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ