1

5 powodów, dla których powinieneś wybrać obozy SportujMy.pl

Już niedługo rozpoczynają się pierwsze obozy ze SportujMy.pl. Od czerwca aż do końca sierpnia uczestnicy będą mogli przeżyć wielką sportową przygodę pod okiem doświadczonych trenerów i instruktorów. Dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się spędzić nadchodzących wakacji na sportowo, przedstawiamy powody, dla których warto wyjechać razem z ekipą SportujMy.pl!

  1. Obozy SportujMy.pl to szeroka oferta obozów tematycznych, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyboru naszych uczestników są obozy piłkarskie, bramkarskie, taneczne, pływacko-piłkarskie, survivalowe, a nawet rodzinne i adaptacyjne. Każdy obóz tematyczny związany jest z innym rodzajem treningów, wykonywanych ćwiczeń, ale też z innym zestawem gier i zabaw rekreacyjnych i integracyjnych wykonywanych po treningach. Wychodzimy naprzeciw wszystkim entuzjastom aktywności fizycznych, nie ograniczając się do wyłącznie jednej dyscypliny – a jak wiadomo, im większa różnorodność, tym większa szansa, że znajdziesz dla siebie najlepszą opcję, uwzględniającą Twoje upodobania i potrzeby.
  2. Obozy SportujMy.pl to przede wszystkim rozwój! Rozwój sportowych umiejętności to jedna z lepszych inwestycji w przyszłość dziecka! Codzienne zajęcia sportowe pomogą polepszyć kondycję i technikę uczestnika. Dzięki wyjazdom z kadrą SportujMy.pl możliwe jest jednak nie tylko szkolenie umiejętności gry w piłkę nożną, układów tanecznych czy technik pływackich. Uczestnicy rozwijają się także na polu mentalnym, w czym pomaga im wykwalifikowana kadra trenerska.
  3. Na obozach ważne są także kwestie pozasportowe. Istotnym elementem rozwoju każdego zawodnika jest m.in. tematyka zdrowego żywienia i przygotowania zdrowych posiłków. Na specjalnych zajęciach warsztatowych nasi uczestnicy poznają tajniki prawidłowego i racjonalnego odżywiania. Poza tym wyjazdy z rówieśnikami uczą także samodzielności i rozwijają umiejętności interpersonalne podczas zajęć integracyjnych.
  4. Wyjazd z ekipą SportujMy.pl to nie tylko ciężka praca, ale i świetna zabawa w gronie rówieśników! Program kształcenia wielkich sportowców opiera się na dwóch fundamentach: edukacji poprzez sport oraz treningów poprzez zabawę. Kadra stara się, by atrakcje podczas wyjazdów były zróżnicowane i przede wszystkim dopasowane do wieku i preferencji uczestników obozów. Masz ochotę na pokaz mody, turniej gier na konsoli, konkurs Mam Talent albo wieczorne ognisko oraz gry terenowe? To świetnie – na obozach SportujMy.pl atrakcji jest pod dostatkiem. Dodatkowo masz okazję poznać nowych kolegów i koleżanki podczas wspólnych gier i zajęć warsztatowych. Znajdziesz czas na pracę nad doskonaleniem własnych umiejętności, ale i integrację z rówieśnikami. Grunt to właściwa równowaga pomiędzy nauką a zabawą – bez niej prawidłowy rozwój uczestnika nie byłby możliwy!
  5. Lokalizacja i baza szkoleniowa to kolejny atut SportujMy.pl. To ważne, by każdy ośrodek, w którym organizujemy turnusy, był właściwie przygotowany pod względem noclegowym, sanitarnym oraz sportowym – tak, aby każdy uczestnik czuł się w nim jak najlepiej! Wszystkie obiekty – w Babimoście, Dolsku, Darłowie czy Jarocinie – posiadają szeroką ofertę sportowo-rekreacyjną: boiska, hale sportowe, orliki, korty tenisowe, czy pływalnie. Dodatkowym udogodnieniem są spokojne okolice, w jakich znajdują się bazy noclegowe oraz inne atrakcje wynikające z charakterystyki miejsca do których należą np. jezioro czy bliskość morza.

Więcej informacji na stronie: www.sportujmy.pl

Skontaktuj się z nami!

mail. [email protected]

tel. +48 519 400 071 

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ