Redakcja

Sylwia Czyczyro ([email protected], [email protected])

Redaktor naczelny, bibliotekarka w Szkole Podstawowej nr 1 w Drezdenku, z zawodu nauczycielka języka polskiego. Ma Syna Damiana, męża Marka, uwielbia książki i dobre kino. Jest fanką House M.D.

Włodzimierz Sapór ([email protected])

dział sportowy, nauczyciel Gimnazjum nr 1 w Drezdenku. Trener piłki nożnej i siatkowej, koordynator sportu szkolnego i amatorskiego. Od kilkunastu lat społeczny redaktor działu sportowego „Gazety Drezdeneckiej”.

Zdzisław Szproch ([email protected])

dziennikarz, korekta, od marca 2009r. rozpoczął współpracę z „Gazetą Drezdenecką”, miłośnik literatury i Teatru Telewizji, interesuje się sportem, zwłaszcza piłką siatkową i ręczną.

Michał Głębocki ([email protected])

pracownik muzeum, od wielu lat związany „układaniem” treści w papierowej wersji gazety. Miłośnik dobrych gier komputerowych oraz dobry artysta – plastyk.

Oraz: Edyta Grzechowiak, Natalia Pluskota, Sebastian Dukaczewski, ks. Jerzy Hajduga CRL, Joanna Sobczyńska, Katarzyna Jenek, Paulina Boczek, Łukasz Pluskota, Lubomir Oleśniewicz, Łucja Magdziarz i wielu innych…

Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania nadesłanych materiałów, a w przypadku akceptacji, do ich korekty oraz skracania. Redakcja nie gwarantuje odpłatności za przesłany materiał. Przyjmujemy materiały najpóźniej do 15 dnia każdego miesiąca.