IMG_4485

DARY JESIENI W SP TRZEBICZ

Jesień to kolorowa i wyjątkowa pora roku, a także bardzo obfitująca w ciekawe wydarzenia w Szkole Podstawowej w Trzebiczu. 27 października br. odbyło się spotkanie integracyjne pt. „Dary Jesieni”. Uczniowie wraz ze swoimi rodzinami przybyli do szkoły, gdzie wspólnie z nauczycielami mogli spędzić czas w interesujący sposób.

Atrakcjami spotkania były warsztaty artystyczne, gdzie dzieci wykonywały jesienne cudaki z warzyw oraz owoców. Został zorganizowany kiermasz książek i ciast.
Każdy mógł skosztować pieczone jabłka, sałatki owocowe, gofry, hot- dogi oraz napić się świeżego soku. Nie brakowało wspólnych gier oraz zabaw na sali gimnastycznej i zagadek „zgaduj- zgadula”. W trakcie imprezy uczniowie ze szkolnego koła Caritas zorganizowali zbiórkę do puszek dla Dominika Masłowskiego. Dzięki wielkiej ofiarności oraz hojności uczestników imprezy zebrano kwotę: 900, 19 zł- wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. Na zakończenie spotkania odbył się „Jesienny bal przy muzyce”. Było to bardzo miłe i dostarczające wielu wrażeń spotkanie.

Kamila Kowalczyk

IMG_4504 IMG_4503 IMG_4477 IMG_4476 IMG_4429 IMG_4409 IMG_4407 IMG_4399

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ