4

Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie pn. „Bezpieczna Zerówka”

       13 marca 2018 roku o godzinie 10.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich odbyła się II edycja Powiatowego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie: „BEZPIECZNA ZERÓWKA”.

     W niełatwych zmaganiach udział wzięło kilkanaście dwuosobowych zespołów ze wszystkich gmin w powiecie strzelecko – drezdeneckim. Rywalizacja trwała około 1,5 godziny, pod bacznym okiem panów policjantów i bez udziału opiekunów.  Dzieci musiały wykazać się nie tylko rozległą wiedzą czy odwagą, ale również: dobrą pamięcią oraz zdolnościami manualnymi. Ważna też była umiejętność współpracy w zespole, szybkość i spostrzegawczość, ponieważ konkurencji było aż osiem.

     Najlepsza okazała się drużyna z Publicznego Przedszkola w Drezdenku: Piotr Śpiwak z grupy p. Agnieszki Mądrawskiej i Agata Sidorowska z grupy p. Emilii Górskiej. Dzieciom podczas  zmagań towarzyszyła i kibicowała  Dyrektor Publicznego Przedszkola w Drezdenku, p. Danuta Kaczmarek.

      Dyplomy i nagrody wszystkim uczestnikom wręczali: szef strzeleckich policjantów mł. insp. Tomasz Zgirski i Burmistrz Strzelec Krajeńskich Mateusz Feder.

                                                                                     Agnieszka Mądrawska

Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ